آنگل ایمپلنت ۲۰:۱

آنگل ایمپلنت Mariotti که به طور کامل در ایتالیا طراحی و ساخته می شود شامل تلاش تکنسین های خلاق این کمپانی با سابقه ی ایتالیایی است. این کمپانی با بیش از سی سال سابقه در تولید تجهیزات تخصصی ایمپلنت به خوبی از نیاز متخصصان این رشته آگاه بوده و به به طور پیوسته برای بهبود سطح کیفی محصولات خود اقدام می کند. این امر باعث شده تا محصولات آن همواره در جایگاه برترین و با کیفیت ترین محصولات بازار دندان پزشکی قرار داشته باشند.

در ساخت این آنگل ها از فلز تیتانیوم استفاده شده است که باعث مقاومت بیشتر در برابر خرابی و همچنین ضربه های ناگهانی و خط و خش می شود. طراحی ارگونومیک و منحصر به فرد آن ها شاهکاری خیره کننده در نوع خود بوده و باعث می شود تا در هنگام کار در طولانی مدت دست دچار خستگی نگردد. عباوره بر سیستم شستشوی داخلی (Internal Irrigation) که در بیشتر آنگل ها موجود می باشد مدل C20L دارای سیستم شستشوی خارجی (External Irrigation) نیز میباشد که از ابتکارات کاربردی Mariotti محسوب می شود.

هر دو مدل آنگل ایمپلنت ۲۰ به ۱ دارای سری کوچکی هستند و باعث میشوند که دسترسی به نقاط سخت دهان برای متخصص فراهم گردد. به دلیل ضریب اطمینان و تورک بالا این آنگل ها برای انجام ایمپلنت و انواع عملیات جراحی مناسب بوده و کارایی منحصر به فردی را در اختیار استفاده کننده قرار میدهند. در صورتی که شما از میکرو موتور LED استفاده میکنید نیاز به تهیه آنگل C20L و در صورتی که از میکرو موتور ساده استفاده می کنید باید از مدل C20 استفاده نمایید.

آنگل ایمپلنت C20

آنگل C20

کاهش ۲۰:۱
زاویه مناسب برای ایمپلنت
بنده ی تیتانیوم با دکمه ی اسپری آب فشاری
سیستم شستشو ی داخلی
ضریب اطمینان و تورک بالا برای ایمپلنتولوژی

قیمت:۱٬۹۰۰٬۰۰۰ تومان

آنگل ایمپلنت C20L

آنگل C20L

کاهش ۲۰:۱
زاویه مناسب برای موتور های LED
بنده ی تیتانیوم با دکمه ی اسپری آب فشاری
سیستم شستشو ی داخلی و خارجی
ضریب اطمینان و تورک بالا برای ایمپلنتولوژی

قیمت:۳٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان

 کارشناس فروش موتور ایمپلنت ارتباط مستقیم با کارشناس