آنگل ایمپلنت

آنگل ایمپلنت ۲۰:۱

آنگل ایمپلنت Mariotti که به طور کامل در ایتالیا طراحی و ساخته می شود شامل تلاش تکنسین های خلاق این کمپانی با سابقه ی ایتالیایی است. این کمپانی با بیش از سی سال سابقه در تولید تجهیزات تخصصی ایمپلنت به خوبی از نیاز متخصصان این رشته آگاه بوده و به به طور پیوسته برای بهبود سطح کیفی محصولات خود اقدام می کند. این امر باعث شده تا محصولات آن همواره در جایگاه برترین و با کیفیت ترین محصولات بازار دندان پزشکی قرار داشته باشند.هر قطعه از این آنگل ها شاهکاری از فلز است . در این آنگل ها تمام مهارت ها و تکنولوژی های ایتالیا جمع شده تا یک دستگاه قدرتمند، فوق العاده دقیق و بسیار آرام و بی صدا طراحی و ساخته شده است.

نوآوری های شرکت Mariotti ایتالیا در جهت آسان نمودن کار دندانپزشکان یک امر مستمر بوده و آنگل 20 به 1 ایمپلنت یکی از نوآوری های کارخانه Mariotti ایتالیا می باشد. این آنگل ها برای انجام انواع جراحی ها و عملیات ایمپلنت مناسب بوده و کارایی فوق العاده ای را در اختیار دندانپزشکان هنگام جراحی ایمپلنت  و انواع عملیات جراحی قرار می دهد.

در ساخت این آنگل های ایمپلنت از فلز تیتانیوم استفاده شده است که باعث مقاومت بیشتر در برابر خرابی و همچنین ضربه های ناگهانی و خط و خش می شود. طراحی ارگونومیک و منحصر به فرد آنگل ها شاهکاری خیره کننده در نوع خود بوده و باعث می شود تا در هنگام کار در طولانی مدت دست دچار خستگی نگردد. علاوه بر سیستم شستشوی داخلی (Internal Irrigation) که در بیشتر آنگل ها موجود می باشد آنگل ایمپلنت مدل C20L دارای سیستم شستشوی خارجی (External Irrigation) نیز میباشد که از ابتکارات کاربردی آنگل ایمپلنت Mariotti محسوب می شود.

هر دو مدل آنگل ایمپلنت ۲۰ به ۱ دارای سری کوچکی هستند و باعث میشوند که دسترسی به نقاط سخت دهان برای متخصص فراهم گردد. به دلیل ضریب اطمینان و تورک بالا این آنگل ها برای انجام ایمپلنت و انواع عملیات جراحی مناسب بوده و کارایی منحصر به فردی را در اختیار استفاده کننده قرار میدهند. در صورتی که شما از میکرو موتور LED استفاده میکنید نیاز به تهیه آنگل ایمپلنت مدل C20L و در صورتی که از میکرو موتور ساده استفاده می کنید باید از آنگل ایمپلنت مدل C20 استفاده نمایید.

آنگل ایمپلنت C20

آنگل ایمپلنت C20

کاهش ۲۰:۱
زاویه مناسب برای ایمپلنت
بنده ی تیتانیوم با دکمه ی اسپری آب فشاری
سیستم شستشو ی داخلی
ضریب اطمینان و تورک بالا برای ایمپلنتولوژی

آنگل 20 به 1 ایمپلنت Mariotti ایتالیا
آنگل ایمپلنت

آنگل ایمپلنت C20L

کاهش ۲۰:۱
زاویه مناسب برای موتور های LED
بدنه ی تیتانیوم با دکمه ی اسپری آب فشاری
سیستم شستشو ی داخلی و خارجی
ضریب اطمینان و تورک بالا برای ایمپلنتولوژی

آنگل 20 به 1 ایمپلنت Mariotti ایتالیا

قیمت آنگل ایمپلنت : برای اطلاع از قیمت آنگل ها تماس بگیرید .

 کارشناس فروش موتور ایمپلنت ارتباط مستقیم با کارشناس