لوگو دنتال کالا

موتور جراحی ایمپلنت یا موتور ایمپلنت جزو مهمترین ابزارهایی هستند که به  ایمپلنتوژیست ها برای کاشت فیکسچر در دهان استفاده میکنند. همانطور که مشخص است نگه داری از موتورهای ایمپلنت بسیار حائز اهمیت است و اگر این امر به خوبی انجام نشود، نیاز به تعمیرات دارند و تعمیرات موتور ایمپلنت از خرید دوباره آن، مقرون به صرفه تر است.

تعمیر موتور ایمپلنت و خدمات پس از فروش ماریوتی

دنتال کالا (سایت تخصصی شرکت سلامت نسل پارسیان) علاوه بر داشتن نمایندگی انحصاری برند Mariotti ایتالیا، با داشتن کادر تخصصی تعمیرات تجهیزات دندان پزشکی، تعمیرات موتور ایمپلنت و جراحی را انجام میدهد.

تمامی قطعات یدکی موتور ایمپلنت ماریوتی در شرکت دنتال کالا موجود است و در صورت مشکل میتوانید از گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش ماریوتی استفاده کنید.

برندهای موتورهای جراحی ایمپلنت

همانطور که گفته شد علاقه افراد به ایمپلنت گذاری به علت حفظ زیبایی دندان ها باعث شده است تا استفاده از موتورهای جراحی توسط دندان پزشکان بیشتر شود. لازم است تا دندان پزشکان تخصص و مهارت لازم را برای کار با موتورهای ایمپلنت داشته باشند. داشتن مهارت در کار با این تجهیزات و کیفیت ساخت بالای موتورهای ایمپلنت دارای اهمیت بسیار بالایی است. برای انتخاب بهتر موتور جراحی ایمپلنت به شما توصیه میکنیم تا موتور ایمپلنت را مطالعه کنید.

معمولاً برندهای استفاده شده در ایران موتور ایمپلنت NSK ژاپن، موتور ماریوتی ایتالیایی یا موتورهای ایمپلنت چینی هستند که برندهای ایتالیایی و ژاپن به علت داشتن کیفیت و کارآمدی بالاتر توانسته اند سهم بازار بیشتری را در ایران بگیرند و عموما مدت زمان دیرتری دچار مشکل می شود، البته نگهداری صحیح و مراقبت های دوره ای موتور ایمپلنت بسیار اهمیت دارد.

کیفیت بالای تجهیزات پزشکی باعث می شود تا دندان پزشکان راحت تر بتوانند ایمپلنت را قرار دهند و درگیری های آن ها کاهش یابد از طرفی باعث می شود تا بیمار درد کمتری را متحمل شود.

میتوان گفت که کیفیت برند تجهیزات پزشکی نقش بسیار مهمی در کمک به پزشک برای انجام عمل دارد. باعث می شود تا راحت تر بتواند بازسازی و ترمیم دندان را انجام دهد. اگر دستگاه از کیفیت پایینی برخوردار باشد، همانطور که ذکر شد باعث افزایش درگیری پزشک و همچنین صرف وقت زیاد می شود. به همین جهت مهم است که دندان پزشک تخصص بالایی در گذاشتن ایپملنت و کار با دستگاه داشته باشد اما نباید عامل کیفیت موتور جراحی را فراموش کرد. لازم است تا در صورتی که دستگاه جراحی پزشک دچار ایراد و عیب شد آن را فورا تعمیر کند. در ادامه توضیح مختصری در مورد تعمیر موتور جراحی خواهیم داد تا بتوانید به درستی برای تجهیزاتتان تصمیم بگیرید. دنتال کالا علاوه بر فروش موتور ایمپلنت ماریوتی، خدمات تعمیر و سرویس این نوع از میکرو موتورها را انجام می دهد و شما با خیال راحت می توانید تعمیرات موتور جراحی خود را به ما بسپارید.

تعمیر موتور ایمپلنت سایر برندها

تمام موارد گفته شده به ما یادآوری میکند تا مهم بودن دستگاهای جراحی ایمپلنت و کیفیت آن ها دست کم گرفته نشود. شایان ذکر است که موتورهای ایمپلنت دارای حساسیت بالایی هستند و نیاز به مراقبت و نگه داری ویژه ای هستند تا این دستگاه ها دچار ایراد و خرابی نشوند اما با گذشت زمان و استفاده از آن، نیاز به تعمیر موتور ایمپلنت بالا می رود و ممکن است دستگاه ایمپلنت مانند روز اول کار نکند.

پزشکان محترم می توانند با خیال راحت تعمیرات موتور جراحی را به دنتال کالا بسپارند تا کادر متخصص ما با تجربه و دانش بالایی که دارند، تعمیرات دستگاه شما را با قطعات کیفیت بالا و اصلی انجام دهند. این کار، یعنی تعمیر موتور جراحی باعث صرف هزینه کمتر و زمان کمتر نسبت به خرید یک دستگاه جدید می شود. لازم بذکر است برندهای متفرقه موتورایمپلنت بسته به عدم موجود بودن قطعات یدکی در بازار ممکن است قابل تعمیر یا حل مشکل نباشد.

کارگاه پیزوسرجری کنگره پریودنتولوژِی مهر 98

Call Now Buttonسفارش و استعلام قیمت