موتور ایمپلنت ماریوتی

موتور ایمپلنت ماریوتی

موتور ایمپلنت ماریوتی Mariotti ساخت کشور ایتالیا است. موتورهای ایمپلنت به دلیل کیفیت عالی ، قیمت مناسب و همچنین کاربرد آسان و چند منظوره (ایمپلنت دندان ، جراحی و اندو) یکی از بهترین انتخاب ها برای متخصصان کاشت ایمپلنت است.

موتور ایمپلنت و موتور جراحی ایمپلنت ماریوتی جزو بهترین موتور ایمپلنت دندان پزشکی و نیز و پرفروش ترین موتورهای ایمپلنت است که به صورت انحصاری توسط شرکت سلامت نسل پارسیان وارد ایران می شود.

  • حداکثر سرعت : ۴۰۰۰۰ دور در دقیقه
  • تورک : حداکثر ۸۰ نیوتن بر سانتی متر (واقعی!)
  • دارای برچسب اصالت کالا از وزارت بهداشت

آنگل ایمپلنت ماریوتی

طراحی ارگونومیک بدنه این وسیله دندانپزشکی از بروز خستگی در هنگام کار جلوگیری میکند. همچنین سری کوچک آن باعث دسترسی آسان به نقاط سخت دهان می شود و کارایی فوق العاده ای را در اختیار متخصصان ایمپلنت و کاشت دندادن قرار میدهد. آنگل یکی از اساسی ترین ابزارها در عمل کاشت ایمپلنت است. از جمله مزایای آنگل ایمپلنت ماریوتی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کشور سازنده : ایتالیا
  • زاویه مناسب جهت کاشت ایمپلنت
  • جنس بدنه : تیتانیوم
  • نسبت کاهنده ۲۰:۱
  • حداکثر سرعت: ۲۰۰۰ دور در دقیقه
  • حداکثر تورک: ۷۰ نیوتن بر سانتی متر
  • دکمه اسپری آب فشاری

فیلم و ویدئوهای موتورایمپلنت

شرکت سلامت نسل پارسیان در اقدامی بسی سابقه مقایسه انواع موتورهای جراحی ایمپلنت و امکانات این موتورها با کیفیت بالا تهیه و با مشاهده آن کاملا با امکانات تجهیزات ایمپلنت آشنا خواهید شد.

بهترین قیمت

مناسب ترین قیمت تجهیزات ایمپلنت ، موتورایمپلنت و دستگاه پیزوسرجری

ارسال رایگان

کلیه سفارش ها به صورت کاملا رایگان به سراسر ایران ارسال میگردد

ضمانت اصالت کالا

کلیه محصولات دارای برچسب اصالت کالا از وزارت بهداشت است

گارانتی و خدمات

۱۲ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش

اگر با ایمپلنت دندانی یا کاشت دندان آشنایی داشته باشید، حتما می‌دانید که این کار بدون برخورداری از دستگاهی الکترونیکی به نام موتور ایمپلنت ممکن نیست. اما اجزای یک موتورایمپلنت مناسب چیست و چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

موتور ایمپلنت از ۴ جز اصلی تشکیل شده است: یک کنسول مرکزی یا یونیت، یک میکرو موتور و یک آنگل که به میکروموتور متصل است و در نهایت یک پدال کنترل‌کننده. میکرو موتور قلب تپنده‌ی موتور ایمپلنت و در واقع مهمترین بخش آن است.

اگرچه مدل‌های ایمپلنت متفاوت است، اما انتخاب یک موتور ایمپلنت مناسب شما را از این امتیاز برخوردار می‌کند که انواع ایمپلنت‌ها را با یک نوع موتور انجام بدهید. البته که نباید غافل شد که داشتن یک موتور اضافه یا یدک هرگز خالی از لطف نیست.

نور دستگاه:

در حین جراحی دندان، نور مناسب، کمک قابل‌توجهی برای ما محسوب می‌شود و میزان خطاهای احتمالی را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد. به هنگام انتخاب موتور ایمپلنت به این نکته توجه داشته باشید که آیا دستگاه مد نظر شما از نور برخوردار است یا خیر. و اگر پاسخ شما مثبت بود به نوع تولید‌کننده نور و کیفیت آن توجه داشته باشید.

تولید نور در برخی موتور ایمپلنت‌ها موکول به وسیله‌ای چرخنده در داخل آنگل شده است، که معایبی دارد از جمله اینکه در دور کم نور قطع و وصل می‌شود و فقط در زمانی که آنگل با دور بالا در حال چرخش است نور تولید می‌شود.

نقطه‌ی مقابل این دسته از موتور ایمپلنت‌ها گروهی هستند که تولید نور از داخل برد موتور ایمپلنت صورت می‌گیرد و از طریق کابل فیبر نوری به میکروموتور منتقل می‌گردد. و نهایتا از طریق فیبر نوری داخل آنگل دریل ایمپلنت را با نور زیاد و یکسان و بی‌نوسان روشن خواهد کرد. به طبع این دسته از موتور ایمپلنت‌ها هزینه‌ی بیشتری را برای تولید نور قوی و بدون نوسان صرف کرده‌اند. از این دسته می‌توان به موتور ایمپلانت Mariotti ماریوتی ایتالیا اشاره کرد.

پدال:

به هر حال، موتور ایمپلنت مدنظر شما از پدال بهره‌مند خواهد بود. اما انتخاب نوع پدال بر عهده‌ی شماست. پدال ساده و پدال مولتی‌فانکشن دو نوع رایج پدال محسوب می‌شوند.

در پدال‌های مولتی‌فانکشن طراحی به نحوی صورت گرفته است که دندان‌پزشک به استفاده از دست برای اکثر تنظیمات بی‌نیاز باشد و صرفا با پا تنظیمات متعددی را برای شرایط مورد نظر روی دستگاه انجام می‌دهند. اما برخی برندهای تولیدکننده موتورهای ایمپلنت در طراحی پدال‌های مولتی‌فانکشن توجه کمتری به ایمنی کار داشته‌اند و گاها با ثانیه‌ای حواس‌پرتی دندان‌پزشک در حین کار امکان انجام دستورالعملی اشتباه و ناخواسته وجود دارد. بنابراین در صورت تمایل به انجام سریعتر و راحت‌تر کار، پدال مولتی‌فانکشن را به شما توصیه می‌کنیم. و البته به هنگام خرید موتور ایمپلنت با پدال مولتی‌فانکشن به این نکته توجه داشته باشید که عملکردهای اجرایی پدال کاملا از هم تفکیک شده باشد و اشتباه در انتخاب ساختار عملکردی مشابه (مثل جابجا زدن یک دکمه با پا) عواقبی به همراه نداشته باشد.

به طور مثال در موتور ایمپلنت Mariotti (ماریوتی) ایتالیا، اگر به منظور  Reverse کردن جهت چرخش آنگل، اشتباها دکمه‌ی دیگری را روی پدال فشار دهیم، با این اشتباه فقط و فقط پمپ آب موتور ایمپلنت شروع به کار کردن می‌کند. در حالیکه در برخی موتور ایمپلنت‌های دیگر با فشار دادن دکمه‌ی اشتباه بر روی پدال برنامه را تغییر خواهیم داد، که اگر برنامه‌ی بعدی موتور ایمپلنت روی دور بالا تنظیم شده باشد، بالطبع به جای اینکه ایمپلنت ما باز شود با سرعت بیشتری به مسیر قبلی خود ادامه خواهد داد. چه بسی اگر در حال open sinus lift باشیم ایمپلنت به داخل سینوس خواهد افتاد و یا اگر در حال ریج اسپلیت باشیم اسپریدر ما با سرعت بیشتری به سمت کانال عصب حرکت خواهد کرد و احتمال شکستن ridge افزایش خواهد یافت.

ایمنی دستگاه:

بسیاری از موتورهای ایمپلنت نسبت به ریخته شدن آب حساسیت بالایی دارند و در صورت ریخته شدن آب درون دستگاه هزینه‌ای قابل‌توجهی را باید صرف تعویض و تعمیر اجزای از کار افتاده کرد. اما اندک برندهایی هستند که با در نظر گرفتن این احتمال، اقدامات احتیاطی را انجام داده‌اند و در صورت ریخته شدن آب درون دستگاه، تنها نیاز به تعویض قطعه‌ای ارزان قیمت درون دستگاه است. از برند Mariotti ماریوتی ایتالیا می‌توان به عنوان یکی از برندهایی که توجه تحسین‌برانگیزی نسبت به ایمنی دستگاه دارند یاد کرد.

گشتاور موتور ایمپلنت (تورک موتور)

برای جراحی فک پایین معمولا به گشتاور و توان موتور بالایی نیاز است. از این جهت مقایسه میزان توان و گشتاور واقعی موتورها یکی از مواردی است که به هنگام خرید موتور ایمپلنت باید مورد توجه و بررسی قرار دهید. بر روی صفحه‌ی نمایش اکثر موتور ایمپلنت‌های امروزی عدد ۷۰ N/Cm۲ (نیوتن بر سانتی‌متر مربع)، به عنوان حداکثر گشتاور (تورک) موتور ظاهر می‌شود. اما باید توجه داشت که عدد ظاهر شده برای اکثر این موتورها صرفا مقداری اسمی است و با توان واقعی تفاوت دارد و توان واقعی موتور ایمپلنت برای بسیاری از این دستگاه‌ها به مراتب کمتر از عدد درج شده بر روی صفحه نمایشگر دستگاه است. از ۳ برند معتبر NOVAG (نوواگ) سوئیس، MARIOTTI (ماریوتی) ایتالیا و Bien Air  می‌توان به عنوان برندهایی یاد کرد که بین عدد درج شده بر روی صفحه‌ی نمایشگر آن‌ها و گشتاور واقعی موتور ایمپلنت تفاوتی وجود ندارد.

 

گشتاور موتور در حالت Reverse

نکته‌ی ظریفی که به هنگام انتخاب موتور ایمپلنت کمتر اشاره‌ای به آن می‌شود این است که گاهی به حالت برگشتی دستگاه نیز برای باز کردن نیاز است. و بسیاری از برندهای موجود در بازار گشتاور (تورک) برگشتی آن‌ها کیفیت مطلوبی را ندارد و این موضوع اختلال شدیدی را در کار ایجاد می‌کند. موتور ایمپلنت برند Mariotti  با توجه به این نکته، میزان گشتاور بازگشتی یا Reverse خود را هم‌قدرت و هم‌توان با حالت معمولی و  یا اصطلاحا Forward آن قرار داده است. این موضوع موجب رضایت‌مندی دندان‌پزشکانی که از این موتور ایمپلنت استفاده می‌کنند را فراهم نموده است.

برای دریافت قیمت روز موتور ایمپلنت و پیزوسرجری ماریوتی ایتالیا می توانید در روزهای اداری با شرکت به شماره ۸۸۶۳۷۵۵۹ تماس بگیرید.

برند موتور ایمپلنت یکی از مهمترین ارکان انتخاب این موتورهای جراحی دندانپزشکی می شود، مواردی مانند کیفیت ساخت، تکنولوژی روز و در ایران از همه مهمتر خدمات پس از فروش اهمیت دارد. موتور ماریوتی جز بهترین موتور ایمپلنت محسوب می شود البته برندهای موتور ایمپلنت NSK / Surgic Pro ژاپن ، موتور ایمپلنت ساشین Saeshin کره ای ، موتور جراحی ایمپلنت coxo در ایران می توان نام برد که البته این دو برند در ایران دستگاه های متاسفانه قدیمی این دو برند معتبر وارد ایران می شود، از این رو باید در هنگام خرید به میزان تورک واقعی دستگاه و امکانات آن و نیز خدمات پس از فروش موتورهای ایمپلنت دقت لازم کرد.

شرکت سلامت نسل پارسیان دارای نمایندگی رسمی برند ماریوتی ایتالیا در ایران است و با خیال آسوده از ۱۲ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش این شرکت بهره مند شوید.

شما عزیزان می‌توانید کالاهای مورد نظر خود را انتخاب و با تماس و دریافت مشاوره رایگان خرید موتور ایمپلنت در هر کجای ایران که هستید دریافت نمایید. همچنین می توانید جهت دریافت مشاوره پیش از خرید ۰۹۱۲۲۰۲۶۴۹۱ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button

Mariotti ایتالیا برند برتر

فروش با شرایط ویژه به تعداد محدود

موتور ایمپلنت ترکیبی با پیزوسرجری Mariotti

پیزوسرجری ترکیبی با موتور ایمپلنت mariotti
تماس با ما
تماس با ما از طریق واتساپ
برای دریافت مشاوره میتوانید تماس گرفته یا پیام بگذارید .