لوگو دنتال کالا

فروش عمده ایمپلنت کره ای ( فیکسچر و اباتمنت)

فروش عمده ایمپلنت کره ای ( فیکسچر و اباتمنت)

فهرست محتوای مقاله

ما در این مقاله میخواهیم ضمن دادن اطلاعاتی به شما در خصوص ایمپلنت، فیکسچر و اباتمنت، راهنمایی هایی را به شما در خصوص فروش عمده ایمپلنت و فروش اباتمنت کره ای دهیم. پس با ما همراه باشید.

امروزه به سبب افزایش بیماری های دهان و دندان و مشکلاتی که منجر به از دست رفتن و یا کشیدن دندان های عموم مردم میشود، روش های کاشت دندان برای پر کردن جای خالی دندانی که از دست رفته بسیار پر کاربرد شده است. ایمپلنت یکی از مرسوم ترین و مفید ترین راه هاست. در ایمپلنت به کمک پایه هایی که در لثه جایگذاری میشوند، چیزی شبیه به دندان طبیعی را در دهان میکارند.

به طور کلی تجهیزات مورد استفاده به منظور انجام ایمپلنت و کاشت های دندانی، در سه بخش اصلی با عناوین اباتمنت، پروتز و فیکسچر ایمپلنت توسط لابراتوارهای دندانسازی در سراسر جهان طراحی و در اختیار متخصصین ایمپلنت اولوژیست قرار میگیرد.

فیکسچر ایمپلنت

فیکسچر ایمپلنت یکی از قطعه های بسیار ضروری در کاشت های دندانی است که به عنوان ریشه دندان، در استخوان فک قرار خواهد گرفت. به طور کلی جنس فیکسچرهای ایمپلنت از فلز تیتانیوم است که البته در کیفیت های متفاوتی طراحی و تولید میشوند.

فیکسچر دندان یکی از تجهیزات مهم در فرایند درمان ایمپلنت و تکمیل جراحی است که در سایز های مختلف از نظر ارتفاع، قطر و ضخامت ساخته میشوند و در اختیار متخصص ایمپلنت قرار خواهند گرفت تا با توجه به وضعیت بیمار از فیکسچری متناسب با شرایط او استفاده شود.

فیکسچر ایمپلنت در سال‌های گذشته به شکل میخ و امروزه به شکل پیچ طراحی شده است و در خط زیر لثه، در داخل استخوان فک قرار گرفته و در ظاهر توسط بیمار دیده نخواهد شد.

هزینه ‌های مورد نیاز مربوط به خرید فیکسچرهای ایمپلنت، وابسته به پارامترهای مختلف از جمله پوشش های مورد استفاده در سطح فیکسچر، جنس آلیاژ مورد استفاده در ساخت این قطعه، ابعاد و اندازه های این قطعه کاملا متفاوت است.

همانطور که مشخص است فیکسچر ایمپلنت یکی از اجزا و قطعات اصلی در عمل های کاشت دندان است که شما میتوانید در فروش عمده ایمپلنت آن را با قیمت مناسبی از شرکت سلامت نسل پارسیان تهیه کنید.

اباتمنت دندان

به منظور نصب پروتز یا همان تاج دندان (Crown) بر روی فیکسچر ایمپلنت، از واسطه ای به نام اباتمنت (abutment) استفاده می شود. در حقیقت اباتمنت نقش یک تکیه گاه را دارد که در درست قرار گرفتن قسمتی از ایمپلنت و پروتز کمک کننده است. به عبارتی دیگر اباتمنت دندان وظیفه اتصال را به عهده دارد و معمولا به همراه ایمپلنت و پروتز دندان به کار می‌رود.

اباتمنت های دندان با توجه به نوع عملکرد و کارکردشان انواع مختلفی دارند که میتوانید تمامی اطلاعات مربوط به آن ها را در مقاله اباتمنت های دندان مطالعه نمایید.

ضمن این که با توجه به نوع و جنسی از اباتمنت که شما انتخاب میکنید هزینه های متفاوتی را باید پرداخت کنید. به عنوان مثال فروش اباتمنت کره ای به نسبت سایر اباتمنت ها هزینه متفاوتی را در بر میگیرد.

فروش عمده ایمپلنت کره ای ( فیکسچر و اباتمنت)

فروش اباتمنت کره ای F&B

به طور کلی و همان گونه که گفته شد برند های مختلفی در زمینه ایمپلنت دندان وجود دارد. این برند ها از لحاظ متفاوتی مثل هزینه ، کیفیت ، کشور سازنده با یکدیگر اختلاف دارند و برای هر بیمار این انتخاب بسته به شرایط هر نفر می تواند تفاوت داشته باشد. ایمپلنت هایی که در کشورمان بیشتر مورد استفاده هستند ، ایمپلنت های کره ای ، اروپایی و آمریکایی هستند. این که ایمپلنت اروپایی باشد لزوماً به این معنا نیست که کیفیت بهتری نسبت به ایمپلنت کره ای دارد. زیرا هر کدام از این شاخه ها شامل چندین شرکت و برند مختلف در زمینه ایمپلنت هستند که همان ها هم از لحاظ قیمت و کیفیت با هم فرق دارند. مثلاً کیفیت و قیمت ایمپلنت کره ای با کیفیت و قیمت ایمپلنت کره ای F&B تفاوت دارد. از این رو اگر پیش از انجام عمل از کیفیت و هزینه برند مورد نظر اطلاع داشته باشید ، می تواند بسیار به انتخاب بهتر و دقیق تر شما کمک کند.

البته که به طور کلی کیفیت و ساخت ایمپلنت های کره ای به نسبت مدل های با کیفیت اروپایی و آمریکایی پایین تر است و این موضوع در فروش اباتمنت کره ای تاثیر خود را میگذارد ولی قیمت مناسب تر این نوع ایمپلنت ها نسبت به مدل های با کیفیت تر، سبب میشود که فروش عمده ایمپلنت در این نوع برند ها بیشتر به چشم بخورد.

فروش عمده ایمپلنت

به طور کلی موتورهای ایمپلنت با توجه به کاربردی که دارند و همچنین شرایط اقتصادی کنونی کشور دستگاه های ارزانی نیستند و قیمت آن ها طی مرور زمان و با توجه به زمان خرید شما تغییر میکنند. به همین خاطر در این باره نمیتوان عدد خاصی را ذکر کرد.

برای خرید یک موتور ایمپلنت و با توجه به قیمت قابل توجه انواع موتورهای ایمپلنت، شما باید ابتدا نیازهای خود را شناسایی کرده و با گرفتن مشاوره های لازم و با توجه به شرایط کاری که دارید ( مثل تعداد بیمار، سطح پیچیدگی عمل های ایمپلنتی که انجام میدهید، میزان توانایی و تسلط شما و …) اقدام به خرید موتور ایمپلنتی که مناسب شما باشد کنید؛ تا در این صورت از اتلاف هزینه احتمالی هم جلوگیری به عمل آورید.

البته که با توجه به بازه قیمتی و نسبت قیمت و فروش اباتمنت کره ای و مدل های مختلف ایمپلنت آن ها نسبت به موتورهای ایمپلنت با کیفیت تر، اگر شما جراحی های ایمپلنت پیچیده ای انجام نمیدهید و بیمارهای خیلی زیادی ندارید و به دنبال یک موتور ایمپلنت ساده و با قیمت مناسب هستید، موتور ایمپلنت های کره ای میتوانند انتخاب خوبی برای انجام جراحی های شما باشد.

نکته دیگری که گفتن ان حائز اهمیت است این است که اگر شما شرکتی هستید که قصد خرید یا فروش عمده ایمپلنت در مدل های مختلف آن و خرید یا فروش اباتمنت کره ای و یا هر نوع مدل دیگری از انواع اباتمنت ها را دارید و یا قصد دارید در این حوزه کار کنید، باید بدانید که خرید و فروش عمده ایمپلنت ( با توجه به قیمت هر کدام از آن ها ) از شرکت های واردکننده عمده این محصولات صرفه اقتصادی بسیار زیادی نسبت به خرید و فروش تعداد محدودی از آن ها دارد و میتواند سود قابل توجه و حفظ سرمایه بسیار مطلوبی را نصیب شما کند.

حرف آخر

ما در این مقاله سعی کردیم تا شما را با قطعات مختلف یک جراحی و کاشت ایمپلنت مثل فیکسچر، اباتمنت و … بیشتر آشنا کنیم و ضمن توضیح و نحوه خرید وفروش عمده ایمپلنت کره ای و خرید و فروش فیکسچر و اباتمنت کره ای و دیگر انواع آن ها ، توصیه هایی برای حفظ سرمایه و جلوگیری از اتلاف آن نیز به شما ارائه دهیم. شرکت دنتال کالا امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید.

4.9/5 - (7 امتیاز)

کارگاه پیزوسرجری کنگره پریودنتولوژِی مهر 98

Call Now Buttonسفارش و استعلام قیمت